KONST / Litografier / Färglitografi 12804558
nr 1280 4558
Björn Eneroth
(f. 1937), Sverige
Färglitografi, Figur. Signerad, numrerad 18/165, motivet: 70x53 cm
Björn Eneroth, svensk bildkonstnär född 1937 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 21:09:25
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Björn Eneroth
Läs mer om Björn Eneroth